Exploring Wanderlust

Medicare Advantage plāni nodrošina segumu, kas ir līdzīgs Medicare

Medicare Advantage plāni nodrošina segumu, kas ir līdzīgs Medicare

MA plāniem ar 0 USD ikmēneša prēmijām var būt lielāks pašrisks. Daži MA plāni nesedz Medicare B daļas atskaitījumu.

 • Kopapdrošināšana. Šī summa atšķiras atkarībā no plāna. Tas palīdz samaksāt par medicīnisko aprīkojumu, ķīmijterapiju/radiāciju, dialīzi un attēlveidošanu pēc tam, kad esat sasniedzis savu pašrisku.
 • Recepšu medikamentu segums. Ne visi Medicare Advantage plāni piedāvā recepšu medikamentu segumu. Tā rezultātā jums, iespējams, būs jāiegādājas papildu segums, lai iegūtu šo pabalstu.
 • Dažas citas priekšrocības, kuras neietver visi Medicare Advantage plāni, ietver patversmi un transportēšanu. Šīs ir lietas, kas jāņem vērā, izvēloties Medicare Advantage plānu.

  Kā darbojas bezmaksas Medicare Advantage plāni?

  Bezmaksas MA plāni darbojas, jo tie ir daudzpusīgi. Katru gadu uzņēmumi, kas piedāvā MA plānus, aprēķina, cik maksās, lai nodrošinātu segumu saviem dalībniekiem, un viņi iesniedz piedāvājumu Medicare un Medicaid pakalpojumu centriem (CMS). Šo summu salīdzina ar vidējo aprūpes izmaksu etalonu.

  Ja viņu iesniegtais piedāvājums ir zemāks par etalonu, viņiem nav atļauts iekasēt ikmēneša prēmiju. Ja cena pārsniedz etalonu, viņi var iekasēt piemaksu, kas vienāda ar starpību. Tas ir veids, kā uzņēmumi var kompensēt zaudējumus, kas rodas, neiekasējot ikmēneša prēmiju. Tomēr CMS piedāvā arī atlaides šiem uzņēmumiem, pamatojoties uz to zvaigžņu vērtējumu. Vēl viens veids, kā viņi var segt izmaksas, ir slēgt līgumus ar tīkla pakalpojumu sniedzējiem par pakalpojumiem ar atlaidi.

  Kas jāņem vērā, izvēloties bezmaksas Medicare Advantage plānu?

  Izvēloties bezmaksas MA plānu, jāņem vērā daudzas lietas. Atkarībā no jūsu situācijas un vajadzībām bezmaksas MA plāns var nebūt jums piemērots plāns. Daži no šiem apsvērumiem ir:

  • Vajadzīgi pakalpojumi
  • Lielāki pašriski
  • Tīkla pakalpojumu sniedzēji
  • Apstiprināto zāļu saraksts

  Atšķirībā no sākotnējās Medicare, MA plāni var nesegt izmaksas, kamēr ceļojat. Turklāt daži MA plāni nosaka, ka jums ir jāredz tikai tīkla pakalpojumu sniedzēji. Piemēram, MA plāni ne vienmēr piedāvā segumu recepšu medikamentiem, zobārstniecībai vai redzei. Šīs ir visas lietas, kas jāņem vērā, aplūkojot MA plānus. Medicare plānu meklētājs var palīdzēt jums uzzināt, kādi MA plāni ir pieejami jūsu reģionā.

  Vai es varu saņemt bezmaksas Medicare segumu?

  iespējams. Tas viss ir atkarīgs no jūsu izvēlētā plāna veida un kādiem pakalpojumiem jums ir nepieciešams. Daži plāni nepiedāvā segumu tādām lietām kā transportēšana vai recepšu medikamenti. Tātad, lai gan jums, iespējams, nav ikmēneša prēmijas par savu plānu, jums var būt papildu izmaksas.

  Bezmaksas Medicare Advantage seguma pieejamība ir atkarīga arī no jūsu dzīvesvietas. Ne visi plāni ir pieejami visās jomās. Var būt noderīgi tikties ar apdrošināšanas brokeri, lai pārskatītu pieejamās iespējas, pamatojoties uz jūsu vajadzībām un atrašanās vietu. Ņemiet vērā, ka, izvēloties plānu ar bezmaksas ikmēneša prēmiju, jums būs lielākas izmaksas.

  FAQ

  Kuri veselības apdrošinātāji piedāvā labākos bezmaksas Medicare Advantage plānus?

  Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no jūsu vajadzībām un atrašanās vietas. Labākais plāns kādam citam var nebūt labākais plāns jums. Tikšanās ar neatkarīgu apdrošināšanas brokeri ir lielisks veids, kā apskatīt visus pieejamos plānus un to, kurš no tiem būtu jums piemērotākais.

  Vai 0 USD premium Medicare Advantage plāni ir tā vērti?

  Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un finansiālā stāvokļa. Piemēram, daži cilvēki labprātāk nesaņemtu ikmēneša prēmiju un tā vietā būtu liels pašrisks, savukārt citi to nedarītu. Vēl viens faktors, kas jāņem vērā, ir jūsu vajadzības. Piemēram, ne visi Medicare Advantage plāni attiecas uz tādiem pakalpojumiem kā transportēšana un recepšu medikamenti. Ja tādas ir vajadzības, noteikti izlasiet plānu noteikumus.

  Kas ir labāks: bezmaksas Medicare Advantage plāns vai Medicare papildinājumu plāns?

  Medicare Advantage plāni nodrošina segumu, kas ir līdzīgs Medicare. Tomēr ir dažas atšķirības. Piemēram, ne katrs pakalpojumu sniedzējs pieņem Medicare Advantage plānus. Tas var apgrūtināt pakalpojumu sniedzēja maiņu vai ceļošanu. Izlemjot, kura opcija ir labāka, jums būs jāpieņem, pamatojoties uz jūsu vajadzībām, vēlmēm un budžetu.

  Medicare ir federāla veselības apdrošināšanas programma, kas piedāvā segumu tiem, kas atbilst nepieciešamajiem kritērijiem, tostarp tiem, kuri ir sasnieguši 65 gadu vecumu vai vecāki, personas, kas saņem sociālās apdrošināšanas invaliditātes ienākumus, kas pārsniedz 24 mēnešus, vai beigu stadijas nieru slimību. Medicare Advantage plāni ir viena no alternatīvām, lai saņemtu segumu, izmantojot Medicare; šie plāni sniedz priekšrocības salīdzinājumā ar standarta Medicare, taču var piedāvāt arī papildu priekšrocības, tostarp recepšu medikamentu segumu un zobārstniecības, redzes un dzirdes pakalpojumus.

  Galvenās līdzņemšanas iespējas:

  • Medicare Advantage plāni piedāvā papildu seguma iespējas salīdzinājumā ar tradicionālo Medicare.
  • HMO un PPO plāni ir divi izplatīti Medicare Advantage plānu veidi.
  • HMO plāniem parasti ir zemākas izmaksas, taču pakalpojumu sniedzējiem var būt vairāk ierobežojumu.
  • PPO plāniem parasti ir lielākas izmaksas, taču tie piedāvā lielāku elastību veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju izvēlē.

  Veselības uzturēšanas organizācijas (HMO) un Vēlamo pakalpojumu sniedzēju organizācijas (PPO) plāni ir populāras Medicare Advantage plānu šķirnes. Šajā rakstā tiks apskatītas plānu atšķirības, to cenas, tīkla ierobežojumi un to, kā izvēlēties savām vajadzībām labāko.

  Salīdziniet populārākos medicīnas pakalpojumu plānus no lielākajiem pārvadātājiem

  • Lai salīdzinātu jūsu reģionā pieejamos Medicare plānus, noklikšķiniet uz Salīdzināt plānus vai zvaniet 816-643-5223, lai runātu ar licencētu apdrošināšanas aģentu.

  Apollo vietnē

  Kas ir Medicare PPO plāns?

  Medicare PPO plāni nodrošina lielāku elastību nekā HMO plāni, ļaujot jums redzēt jebkuru pakalpojumu sniedzēju, kas pieņem Medicare, pat tos, kas atrodas ārpus plāna tīkla. Tas ir īpaši izdevīgi, ja jums ir vēlamais veselības aprūpes sniedzējs, kas nav iekļauts HMO tīklā. Tomēr, ja izvēlaties redzēt ārpus tīkla pakalpojumu sniedzēju, jums, visticamāk, būs jāmaksā vairāk no savas kabatas.

  PPO plāniem bieži ir lielākas prēmijas, atskaitījumi un līdzmaksājumi nekā HMO plāniem, kas var būt jāņem vērā, ja jums ir ierobežots budžets. Tomēr papildu elastība, sazinoties ar jebkuru veselības aprūpes sniedzēju, var būt papildu izmaksu vērta, jo īpaši, ja jums ir sarežģīts veselības stāvoklis, kas prasa apmeklēt vairākus speciālistus.

  Izpētot Medicare PPO plānu, pārliecinieties, vai plāna tīklā ir iekļauti jūsu izvēlētie veselības aprūpes sniedzēji. Turklāt mēs iesakām pārskatīt plāna izmaksu dalīšanas noteikumus, kas var ietvert pašriskus un kopmaksas, kā arī plāna maksimālo summu, kas ir izmaksu robeža, kuru pārsniedzot jums vairs nav jāmaksā izmaksas kalendārā gada laikā, noteikt summu, kas jums varētu būt jāmaksā par ikgadējiem veselības aprūpes izdevumiem.

  Medicare HMO plāni un to darbība

  Medicare HMO plāniem parasti ir zemākas izmaksas un prēmijas nekā PPO plāniem. Tomēr viņiem ir vairāk ierobežojumu attiecībā uz veselības aprūpes sniedzējiem. Izmantojot HMO plānu, jums jāizvēlas primārās aprūpes ārsts, kas koordinēs jūsu aprūpi un nosūtīs jūs pie speciālistiem HMO tīklā. Parasti jums būs jāsaņem aprūpe no pakalpojumu sniedzējiem tīklā, izņemot dažus gadījumus, piemēram, neatliekamo palīdzību vai autorizētus ārpus tīkla pakalpojumus.

  Kopumā HMO plāni var būt labs risinājums tiem, kas meklē pieejamāku veselības aprūpes nodrošinājumu ar papildu priekšrocībām, taču tie var nebūt vislabāk piemēroti tiem, kam nepieciešama lielāka elastība veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju izvēlē. Viena no HMO plānu priekšrocībām ir tā, ka tie bieži piedāvā papildu priekšrocības, ko nesedz Original Medicare, piemēram, redzes, zobārstniecības un dzirdes pakalpojumus. Apsverot HMO plānu, ir svarīgi rūpīgi pārskatīt tā pakalpojumu sniedzēju tīklu un izmaksu dalīšanas prasības, piemēram, atskaitījumus un kopmaksas un ikgadējo maksimālo kabatas limitu.

  Medicare Advantage HMO un PPO plāni: kā tie atšķiras?

  Ja jums rodas jautājums, vai jums vajadzētu izvēlēties Medicare HMO vai PPO plānu, jums ir jāsaprot to būtiskās atšķirības. Galvenā atšķirība ir to tīkla ierobežojumi. HMO plānos parasti ir nepieciešams izvēlēties primārās aprūpes ārstu un saņemt aprūpi no pakalpojumu sniedzējiem tīklā, izņemot ārkārtas gadījumus vai pilnvarotu ārpus tīkla aprūpi. Un otrādi, PPO plāni piedāvā lielāku elastību, izvēloties veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus neatkarīgi no tā, vai tie ir plāna tīklā vai ārpus tā, taču par potenciāli augstākām izmaksām.

  Vēl viena atšķirība starp HMO un PPO plāniem ir to izmaksas. HMO plāniem parasti ir zemākas izmaksas un prēmijas, savukārt PPO plāniem parasti ir lielākas izmaksas, tostarp atskaitījumi, kopmaksas un prēmijas. Lai noteiktu sev piemērotāko plānu, apsveriet savu budžetu, veselības aprūpes vajadzības un pakalpojumu sniedzēja preferences. Pārskatiet plāna pakalpojumu sniedzēju tīklu un izmaksu dalīšanas prasības, lai pieņemtu apzinātu lēmumu. Galu galā izvēle starp HMO un PPO plāniem ir atkarīga no individuāliem apstākļiem.

  Izmaksas

  Viena no galvenajām atšķirībām starp Medicare HMO un PPO plāniem ir izmaksas. HMO plāniem parasti ir zemākas kabatas izmaksas, tostarp pašrisks, kopmaksa un prēmijas. PPO plāniem parasti ir lielākas kabatas izmaksas, taču tie piedāvā lielāku elastību veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju izvēlē. Ir svarīgi salīdzināt katra plāna izmaksas, tostarp ikmēneša prēmijas, atskaitījumus, kopmaksas un visas papildu maksas, piemēram, recepšu medikamentu segumu vai citus pabalstus. Turklāt pārskatiet plāna maksimālo maksājumu ierobežojumu, lai jūs saprastu iespējamās kopējās pabalstu izmaksas kalendārajā gadā.

  Tīkla ierobežojumi

  Vēl viena būtiska atšķirība starp HMO un PPO plāniem ir to tīkla ierobežojumi. HMO plāniem parasti ir nepieciešams izvēlēties primārās aprūpes ārstu un saņemt aprūpi no pakalpojumu sniedzējiem HMO tīklā. Tas var ierobežot veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju izvēli, kā arī palīdzēt samazināt izmaksas, kas rodas no kabatas. PPO plāni ļauj jums saņemt aprūpi no jebkura veselības aprūpes sniedzēja, kas pieņem Medicare. Tomēr, iespējams, jums būs jāmaksā vairāk par aprūpi ārpus tīkla.

  Medicare HMO vs PPO: kā izvēlēties man labāko plānu?

  Lai izvēlētos pareizo Medicare Advantage plānu, rūpīgi jāapsver vairāki faktori, piemēram, jūsu veselības aprūpes vajadzības, budžets, pakalpojumu sniedzēja preferences un dzīvesveids. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni active keto gummies official

  Contents